Miasto wychodzi naprzeciw niepełnosprawnym
Rybnik stara się o środki unijne na utworzenie Domu Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych. Miasto chce mocno wzmacniać ten obszar. - Dzisiaj mamy DPS, a myślimy o spółdzielni, która może pomóc osobom niepełnosprawnym w znalezieniu miejsc pracy – informuje Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. [jwplayer mediaid="61557"] - Nie ma nic gorszego, jak się wyedukować do pewnego stopnia i rozczarować na etapie szukania pracy - dodaje prezydent. [jwplayer mediaid="61558"] Jeżeli uda się […]