Uroczyste czepkowanie studentów ANS w RCK
Dziś (11 czerwca) w Raciborskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste czepkowanie studentów I roku Pielęgniarstwa na raciborskiej Akademii Nauk Stosowanych. Była to podniosła chwila, nie tylko dla samych studentów, ale także całej kadry akademickiej oraz rodzin i przyjaciół czepkowanych. Po przemówieniach rektora- dr Pawła Strózika, dyrektora instytutu kultury fizycznej i zdrowia- dr Elżbiety Kania oraz przedstawicieli organów pielęgniarskich i samorządowców, nadszedł moment uroczystego założenia symbolu pielęgniarstwa, którym jest czepek oraz złożenie […]