share close

Sport i turystyka

Otwarcie Letniej Strefy H2Ostróg już jutro!

today26 czerwca 2026

Już jutro (27.06) otwarcie Letniej Strefy H2Ostróg. Mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego obiektu przez całe lato aż do września.

Czekają tam na mieszkańców: cztery zjeżdżalnie, wodny plac zabaw, brodzik dla dzieci, basen rekreacyjny z hydromasażem i basen rekreacyjno-sportowy z urządzeniami do masażu, sztuczną falą, wodnymi atrakcjami i dwoma torami pływackimi.

Dostępna także będzie zielona strefa wypoczynkowa z leżakami i żaglami przeciwsłonecznymi. Leżaki będą do wypożyczenia w ramach biletu wstępu. Na tych, co zgłodnieją czeka strefa gastronomiczna.

Obiekt jest monitorowany, a kąpieli będą strzec wykwalifikowani ratownicy wodni.

Możliwa płatność gotówkowa i bezgotówkowa.

Wszystkie niecki mają możliwość podgrzania wody dzięki zainstalowanym pompom ciepła.

To kolejne miejsce letniego wypoczynku na mapie Raciborza.

Napisane przez: Michalina Kowol

Oceń