Znani sportowcy na otwarcie stadionu
Trwa przebudowa stadionu OSiR w Raciborzu. Obiekt lekkoatletyczny ma być gotowy pod koniec października. Prezydent Mirosław Lenk na inaugurację otwarcia stadionu zamierza zaprosić znanych sportowców z Raciborza. – Obecnie prowadzone są rozmowy z MKS SMS Victorią Racibórz – wyjaśnia włodarz. [jwplayer mediaid="61747"] Magistrat na remont stadionu pozyskał 5 mln zł dofinansowania z ministerstwa sportu. Całkowity koszt inwestycji wynosi ponad 11 mln zł. Przy ul. Zamkowej powstanie m.in. ośmiometrowa bieżnia pod […]