Kolejny mikrolas na terenie miasta!
W Raciborzu odbyło się dziś (12.06) kolejne sadzenie mikrolasu metodą Miyawaki. Na skarpie pomiędzy ulicą Chłopską a ul Jana Pawła II uczniowie, mieszkańcy oraz przedstawiciele miasta wspólnie posadzili drzewa i krzewy, tworząc nowe zielone miejsce na mapie miasta. Magistrat po raz kolejny realizował przedsięwzięcie we współpracy z firmą Forest Maker, która przygotowała teren i rośliny do nasadzeń. O idei mikrolasów mówił Kacper Jakubowski, projektant mikrolasu: Dzisiaj sadzimy drugi mikrolas o […]