Wolontariusze działający w raciborskim schronisku wkrótce otrzymają porozumienie
Wolontariusze działający w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Raciborzu wkrótce otrzymają porozumienie regulujące zasady ich współpracy z placówką. Od stycznia zmieniły się przepisy, które nakładają nowe obowiązki na podmioty prowadzące schroniska. Mówi prezydent miasta, Dariusz Polowy. [jwplayer mediaid="138861"] Dlatego trzeba było znaleźć inne rozwiązanie - dodaje prezydent. [jwplayer mediaid="138862"] Porozumienie ma zostać przekazane wolontariuszom do piątku 17 marca.