Racibórz złożył wniosek w programie Maluch+
Miasto Racibórz złożyło wniosek o 3,5 mln złotych dofinansowania w ramach programu "Maluch+". Te pieniądze umożliwią stworzenie w Raciborzu około 70 dodatkowych miejsc w żłobkach oraz rozbudowanie placówki przy ul. Słonecznej. Mówi prezydent miasta, Dariusz Polowy. [jwplayer mediaid="138951"] W ramach inwestycji powstać ma m.in. winda, nowa szatnia i komfortowe sale, które standardem mają przypominać żłobek przy ul. Bielskiej. Mówi naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miejskim w Raciborzu, […]