Dziś (15.06) kolejne spotkanie w sprawie budowy asfaltowni w Pietrowicach
Dziś (15.06) w Centrum Społeczno Kulturalnym w Pietrowicach Wielkich odbędzie się drugie już spotkanie mieszkańców z włodarzami gminy i prezydentem Raciborza odnośnie planów budowy wytwórni do wytwarzania mieszanek mineralno-asfaltowych w Kornicach przy ul. Przemysłowej. Sprawa budzi wiele emocji, ale musimy działać zgodnie z prawem - przypomina wójt Andrzej Wawrzynek. [jwplayer mediaid="131623"] Spotkanie będzie miało charakter otwarty, początek o godzinie 19.00.