Głubczyce nadal bez basenu
Nadal nie wiadomo kiedy udostępniony do użytku po remoncie zostanie basen w Głubczycach. Wykonawca niestety nie zdążył na czas - wyjaśnia burmistrz Adam Krupa. [jwplayer mediaid="133125"] Na razie jednak musza szukać ochłody na okolicznych obiektach. Kiedy nastąpi otwarcie basenu w Głubczycach? Chcielibyśmy go udostępnić w drugiej połowie sierpnia, ale czekamy na decyzję - mówi burmistrz. [jwplayer mediaid="133126"] Gmina już przygotowuje się do rozpoczęcia drugiego etapu modernizacji obiektu.