19 zastępów strażackich w Rafako
Strażacy z Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych od rana walczyli z szeregiem różnych zdarzeń i wypadków na terenie zakładu Rafako. Na szczęście były to jedynie ćwiczenia, mające przygotować strażaków do akcji w warunkach pracy zakładu przemysłowego - mówi starszy kapitan Mateusz Wyrba, rzecznik prasowy raciborskiej komendy PSP. [jwplayer mediaid="141471"] W dzisiejszych ćwiczeniach udział wzięło 19 zastępów Straży Pożarnej z Raciborza i powiatu raciborskiego.