Szpital w Kędzierzynie-Koźlu już nie covidowy
Od dziś (7.02) szpital w Kędzierzynie-Koźlu ponownie jest dostępny dla pacjentów niezakażonych COVID-19. Taką decyzję podjął w piątek wojewoda opolski. W placówce leczone będą jedynie dzieci zarażone koronawirusem - obecnie na 17 łóżek przebywa tam 13 pacjentów. Pozostali zakażeni trafili do szpitala w Głubczycach. Od dziś szpital będzie informował pacjentów czekających w kolejne o nowych terminach wizyt.