Pomagają podjąć decyzję gimnazjalistom
Od najnowszych systemów stosowanych w firmach i gospodarstwach domowych, po samochody elektryczne. W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się siódme już seminarium naukowe, na które zjechali eksperci z całej Opolszczyzny. - Szkoła w ten sposób chce być jeszcze bliżej pracodawców i wciąż zmieniającego się rynku pracy – tłumaczy Maria Staliś, dyrektor ZSTiO. [jwplayer mediaid="58477"] - Seminarium organizujemy również po to, by pokazać młodym ludziom, że ten pracodawca […]