Justyna Święty pobiegła po 2 medale. „Coś przecudownego, myśli fantastyczne” – komentuje trener z liceum
Złoto w sztafecie (razem z Patrycją Wyciszkiewicz, Małgorzatą Hołub i Igą Baumgart) i brąz w biegu indywidualnym na 400 m. Raciborzanka, Justyna Święty, ze świetnymi wynikami na halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie. - Justyna to fantastyczny organizm, fantastyczna młoda kobieta z odpowiednią psychiką do biegania 400 metrów. Justyna nie boi się ciężkiej pracy [...]. Justyna od wielu lat utrzymuje się na topie. Jest dobrą zawodniczką, jest bardzo dobrym oparciem sztafety […]