Po Politechnice Opolskiej, przyszedł czas na Akademię Morską
Akademia Morska ze Szczecina otworzy swój wydział w Kędzierzynie-Koźlu. W opolskim urzędzie wojewódzkim list intencyjny w tej sprawie podpisała starosta Małgorzata Tudaj, prezydent Sabina Nowosielska oraz rektor Akademii Morskiej Wojciech Ślączka. Na początek w Kędzierzynie-Koźlu będzie uczyś się od 30 do 60 studentów. Uczelnia będzie kształcić na kierunku Transport na wydziale Nawigacji. Małgorzata Tudaj starosta powiatu. [jwplayer mediaid="66144"] Miasto zaproponowało uczelni dwa budynki dotychczasowych gimnazjów, PG nr 3 na Pogorzelcu […]