Nowa ścieżka zdrowia w raciborskim Arboretum
Ścieżka zdrowia mieszcząca się na terenie Arboretum Bramy Morawskiej została zrewitalizowana. Poprzednie urządzenia do ćwiczeń zamontowano jeszcze w latach siedemdziesiątych, często ulegały one uszkodzeniom i nie spełniały już obecnych norm. - Nowa ścieżka liczy 18 urządzeń i została wykonana w ramach budżetu obywatelskiego – tłumaczy Hubert Kretek, dyrektor Arboretum. [jwplayer mediaid="98767"] Inicjatorem rewitalizacji ścieżki jest radny miejski Dawid Łomnicki. [jwplayer mediaid="98768"] -Każdy etap inwestycji był konsultowany z osobami, które na […]