Szpital podpisuje umowę na rozbudowę
Szpital w Kędzierzynie - Koźlu zakończył przetarg na rozbudowę bloku operacyjnego i budowę Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej. - Jeszcze w tym miesiącu SP ZOZ ma podpisać umowę z wykonawcą zadania – wyjaśnia Adam Lecibil ze starostwa powiatowego. [jwplayer mediaid="99690"] 2 mln pochodzą z budżetu kędzierzyńskiego starostwa. [jwplayer mediaid="99691"] W ramach tego projektu rozbudowany będzie blok operacyjny, rozszerzona działalność sal operacyjnych, dedykowanych laryngologii i okulistyce, trafi tu dużo nowego sprzętu dla […]