To był dobry rok dla powiatu
Ubiegły rok był najbardziej rozwojowy dla kozielskiego szpitala, gdzie dzięki pozyskanym przez powiat pieniądzom z unii ruszyła wyczekiwana przebudowa szpitala. Powstaje nowy blok operacyjny, centrala monitorująca, oddział intensywnej opieki medycznej i pokój wybudzeń. Na oddziały trafi też dużo nowego sprzętu do jeszcze lepszej diagnostyki pacjentów. - Sporo działo się również w oświacie - mówi Adam Lecibil ze starostwa w Kędzierzynie–Koźlu. [jwplayer mediaid="105339"] W 2019 roku ruszyła przebudowa powiatowej przystani „Szkwał”. […]