Nowe biuro ministra Zjednoczonej Prawicy
Poseł Zjednoczonej Prawicy Michał Woś otworzył w Raciborzu biuro poselskie. Minister zapowiada, że chce w ten sposób być bliżej mieszkańców i ich problemów. Buro mieści się w pomieszczeniach Towarzystwa Miłośników Ziemi Raciborskiej przy ul. Długiej - Za pośrednictwem pracowników biura można się umówić na konkretne wsparcie – mówi poseł Michał Woś. [jwplayer mediaid="105779"] Biuro poselskie przy ul. Długiej czynne jest od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Na miejscu […]