Oddział zakaźny w Raciborzu posiada wyniki badań pacjentów z Włoch
Czy koronawirus dotarł do Raciborza? Dwie osoby z podejrzeniem zakażenia przebywają na oddziale zakaźnym. Jeden pacjent pracował we Włoszech, drugi przebywał tam na urlopie. - Kilka dni temu wykonano u nich badania. Próbki wysłano do PZH w Warszawie. Dzisiaj otrzymaliśmy wyniki badań - tłumaczy Iwona Olszok, kierownik oddziału obserwacyjno-zakaźnego w Raciborzu. [jwplayer mediaid="106927"] - Raciborski szpital dysponuje jedną izolatką na oddziale zakaźnym, w przypadku pojawienia się pacjentów z koronawirusem, żaden […]