Pierwsze takie mistrzostwa w Raciborzu
W Arenie RAFAKO zorganizowano dziś (20.02) zawody modeli zdalnie sterowanych. Mistrzostwa małych aut odbyły się w Raciborzu po raz pierwszy. Na specjalnie przygotowanym torze wyścigowym rywalizowało około 30 zawodników. Uczestnicy musieli wykazać się swoimi umiejętnościami kierowania, które wymagały dużej precyzji oraz bardzo dobrej techniki jazdy. Tomasz Biliński z OSiR w Raciborzu. [jwplayer mediaid="41405"] Pan Piotr z Raciborza na zawody przyjechał z córką. Jeszcze przed startem, podczas próby sprzętu, jego dron […]