Studenci PWSZ rejestrują potencjalnych dawców szpiku
Zareaguj na apel studentów i dołącz do bazy dawców szpiku. Od dziś do piątku (18-22 kwietnia) w budynku głównym PWSZ przy ulicy Słowackiego znajdować się będzie punkt rejestracji. Cel jest szczytny, dzięki dołączeniu do bazy potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych można uratować komuś życie. O szczegółach opowiada miejscowa ambasadorka przedsięwzięcia - Dominika Prokopczuk: [jwplayer mediaid="43478"] – W Polsce, co godzinę ktoś dowiaduje się, że jest chory na białaczkę, na świecie co […]