Regionalne Krwiodawstwo dla Biznesu
Przedstawiciele lokalnego biznesu, służb mundurowych oraz samorządowcy uczestniczyli dziś (12.05) w spotkaniu „ Krwiodawstwo dla Biznesu” zorganizowanym przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu. Dyrektor raciborskiej stacji krwiodawstwa przekonywała zebranych gości do zaangażowania w program oddawania krwi w zakładach pracy. - Problem z tym cennym płynem zawsze rozpoczyna się w okresie wakacyjnym, stąd to spotkanie, które ma przybliżyć wszystkie możliwe formy współpracy w tym zakresie – powiedziała nam p.o. […]