Przegrane dwa spotkania sparingowe
W miniony weekend rybniccy żużlowcy sprawdzili się w dwóch meczach sparingowych. W obu spotkaniach rywalem był zespół Fogo Unii Leszno. Po sobotniej przegranej, po raz pierwszy, licznie zgromadzeni kibice przy ulicy Gliwickiej w Rybniku mogli oglądać swoich żużlowców. Również i ten mecz miejscowi przegrali. - ROW Rybnik wystąpił bez swoich liderów. Grigorija Łaguty oraz Fredrika Lindgrena – mówi trener ROW Rybnik Mirosław Korbel. [jwplayer mediaid="59918"] Wśród zawodników ROW-u Rybnik z bardzo dobrej strony pokazał się nowy nabytek […]