Szkoła w Chałupkach zakończyła projekt
W Zespole Szkól Ogólnokształcących w Chałupkach podsumowano projekt „Kultura Sport i Rekreacja na Pograniczu Czesko - Polskim”. Głównym jego celem było wzmocnienie partnerstwa oraz zaznajomienie się z kulturą kraju partnerskiego, przyjaźni pomiędzy obywatelami partnerskich gmin. W ramach projektu w ubiegłym roku przy szkole wybudowano wielofunkcyjne boisko sportowe. Mówi dyrektor szkoły Barbara Tomczyk. [jwplayer mediaid="28766"] Projekt zakończyła konferencja podsumowująca.