Kolejna inwestycja w szpitalu
„Rodzice na medal” – tak nazywa się nowa szkoła rodzenia, którą otwarto w Dzień Dziecka w kozielskim szpitalu. Jest przyjazna, ładnie i nowocześnie urządzona oraz w pełni dostosowana do potrzeb przyszłych mam. Nim na świecie pojawi się niemowlę, należy odpowiednio przygotować rodziców do tego ważnego wydarzenia. - Z pomocą przychodzi w pełni wykwalifikowana kadra oddziału położniczo-ginekologicznego SP-ZOZ – mówi położna Elżbieta Kania. [jwplayer mediaid="28876"] - W nowym pomieszczeniu dużo częściej organizowane będą ćwiczenia dla rodziców, a same zajęcia odbywać się […]