Polsko-czeski projekt na rocznicę powodzi. Urząd planuje konferencję i szkolenia strażaków
Racibórz przygotowuje się już do rocznicy powodzi. W 2017 roku minie dwadzieścia lat od wodnej katastrofy. Miasto chce na tę okoliczność przygotować spotkanie ekspertów i konferencję. Plany uda się wprowadzić w życie dzięki polsko-czeskiemu projektowi - zapowiedział Leszek Iwulski, rzecznik raciborskiego magistratu. [jwplayer mediaid="50537"] Miasto przygotowuje polsko-czeski projekt, w ramach którego szkoleni będą strażacy, którzy odegrali wielką rolę w czasie powodzi. Miasto chce ich teraz wesprzeć organizując specjalne szkolenia: [jwplayer mediaid="50538"] Projekt […]