Prace na moście nad Kanałem Ulgi
Uwaga kierowcy w Raciborzu. Od dziś (23.06) do środy, 25 czerwca, na moście nad Kanałem Ulgi w ciągu drogi wojewódzkiej nr 919, czyli na ulicy Rudzkiej, prowadzone będą prace związane z naprawą uszkodzeń nawierzchni.
Na czas robót wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Jezdnia zostanie zwężona do jednego pasa, a ruch będzie odbywał się wahadłowo i będzie sterowany sygnalizacją świetlną. Za realizację prac odpowiada Zarząd Dróg Wojewódzkich.
Kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia oraz możliwe wydłużenie czasu przejazdu w rejonie mostu. Służby proszą o zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.