Nietrzeźwy przewoził poszukiwanego
Policjanci z Krapkowic zatrzymali 32-letniego kierowcę, który miał blisko 2,5 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna oprócz tego, że nie miał prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia pojazdu to również przewoził poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz 32-latkowi może grozić do 3 lat więzienia, pasażer 21-letni mieszkaniec Opola już trafił do więzienia. 1 października, tuż około godziny 21:00, policjanci z Krapkowic zostali powiadomieni przez przypadkowych kierowców o niepokojącym zachowanie kierującego […]