Złodzieje zabrali biżuterię za 30 tysięcy złotych
Mieszkanka Kędzierzyna-Koźla straciła biżuterię. Kobieta wpuściła do mieszkania obce kobiety. Kiedy te prezentowały seniorce pościel na sprzedaż, trzecia osoba szperała w tym czasie w szufladach. Kiedy prezentacja się skończyła, 77-latka zorientowała się, że została okradziona. Straty wynoszą aż 30 tysięcy złotych. Policja z Kędzierzyna-Koźla po raz kolejny apeluje, aby nie wpuszczać nieznajomych do swoich domów. Przestępcy wykorzystują różne metody, by nas okraść. Sprawcy zastosowali tym razem metodę na tzw. "parawan". Jedna osoba […]