Otwarcie Letniej Strefy H2Ostróg już jutro!
Już jutro (27.06) otwarcie Letniej Strefy H2Ostróg. Mieszkańcy będą mogli korzystać z nowego obiektu przez całe lato aż do września.
Czekają tam na mieszkańców: cztery zjeżdżalnie, wodny plac zabaw, brodzik dla dzieci, basen rekreacyjny z hydromasażem i basen rekreacyjno-sportowy z urządzeniami do masażu, sztuczną falą, wodnymi atrakcjami i dwoma torami pływackimi.
Dostępna także będzie zielona strefa wypoczynkowa z leżakami i żaglami przeciwsłonecznymi. Leżaki będą do wypożyczenia w ramach biletu wstępu. Na tych, co zgłodnieją czeka strefa gastronomiczna.
Obiekt jest monitorowany, a kąpieli będą strzec wykwalifikowani ratownicy wodni.
Możliwa płatność gotówkowa i bezgotówkowa.
Wszystkie niecki mają możliwość podgrzania wody dzięki zainstalowanym pompom ciepła.
To kolejne miejsce letniego wypoczynku na mapie Raciborza.

