„Zielona Pracownia” dla II LO w Raciborzu
W poniedziałek, 8 czerwca, starosta raciborski Grzegorz Swoboda uczestniczył w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu "Zielona Pracownia 2026". Podczas wydarzenia, które odbyło się w Koszęcinie, staroście towarzyszyli przedstawiciele II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na czele z dyrektorem szkoły. To właśnie ta placówka znalazła się w gronie laureatów konkursu organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Dzięki przyznanemu dofinansowaniu w szkole powstanie nowoczesna Zielona Pracownia. O znaczeniu tej inwestycji […]