Kędzierzyn-Koźle: Skazany za napady
Przed Sądem Okręgowym w Opolu zapadł wyrok w sprawie serii napadów na sklepy spożywcze w Kędzierzynie-Koźlu. 35-letni Adam K. został skazany na 3 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności za cztery rozboje, których dopuścił się między październikiem a grudniem ubiegłego roku. Mężczyzna działał zawsze w podobny sposób. Tuż przed zamknięciem sklepów, grożąc pracownikom nożem, żądał wydania gotówki, papierosów i alkoholu. Łączna wartość skradzionego mienia przekroczyła 10 tysięcy złotych. Trzykrotnie napadł […]