Ważna wizyta Prezydenta Karola Nawrockiego na Śląsku
W ramach obchodów Narodowego Dnia Powstańców Śląskich gminę Lubomia odwiedził Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Karol Nawrocki. Uroczystość zgromadziła licznych mieszkańców oraz sympatyków prezydenta, którzy licznie uczestniczyli w wydarzeniu: [jwplayer mediaid="170537"] Podczas wizyty Prezydent dokonał uroczystego odsłonięcia tablicy upamiętniającej uczestników Trzech Powstań Śląskich, a następnie złożył kwiaty, oddając hołd bohaterom, którzy walczyli o polskość Śląska: [jwplayer mediaid="170539"] Jednym z organizatorów wydarzenia był poseł Prawa i Sprawiedliwości, Michał Woś, który wizytę Prezydenta na […]