Michał Woś podsumował rządy w powiecie raciborskim
Podczas sesji absolutoryjnej w Powiecie Raciborskim władze przekonywały, że samorząd rozwija się we właściwym kierunku. Opozycja ocenia jednak sytuację znacznie bardziej krytycznie, wskazując na pogarszające się wskaźniki gospodarcze i finansowe.Michał Woś poseł prawa i Sprawiedliwości , który uczestniczył w trakcie czerwcowej sesji przedstawił podsumowanie sesji absolutoryjnej.Według przedstawionych danych bezrobocie w powiecie wzrosło o 37 proc., a szpital zakończył rok stratą sięgającą blisko 10 mln zł. Problemy dotyczą również oświaty, której […]