Problem dzików wciąż nierozwiązany
Są nowe informacje w sprawie dzików pojawiających się na terenie Wodzisławia Śląskiego. Przypomnijmy, że prezydent miasta Mieczysław Kieca, odpowiadając na sygnały mieszkańców, zwrócił się do Starostwa Powiatowego o podjęcie działań w tej sprawie. Starostwo wydało decyzję, jednak - jak wskazał włodarz miasta - zawierała ona istotne nieprawidłowości. Decyzja, która została wydana w naszym przekonaniu była niewykonalna, ponieważ organ wydający decyzję nie wskazał, kto tą decyzję powinien wykonać. Dopatrzyliśmy się też […]