kierowcy

37 Wyniki / Strona 5 z 5

Tło

Wiadomości

Umowa na utworzenie WORD podpisana

Umowa w sprawie utworzenia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kędzierzynie-Koźlu podpisana. Jeśli całość prac budowlanych przebiegnie bez niespodzianek, filia rozpocznie swą działalność we wrześniu. To dobra informacja dla przyszłych kursantów. [jwplayer mediaid="4187"] - tłumaczy dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących na os. Azoty Maria Staliś. Na utworzenie ośrodka powiat zarezerwował 360 tys. zł. Resztę – około 900 tys. zł – zapłaci WORD. [jwplayer mediaid="4188"] Docelowo w Kędzierzynie-Koźlu ma się znajdować […]

today12 czerwca 2014