„Krapkowicka Karta Mieszkańca” rusza 1 lipca!
Od 1 lipca mieszkańcy gminy Krapkowice mogą korzystać z nowego programu "Krapkowicka Karta Mieszkańca". Jego celem jest połączenie mieszkańców z lokalnymi usługami i ofertą przedsiębiorców działających na terenie gminy. Posiadacze karty będą mogli korzystać ze zniżek, ulg i innych przywilejów oferowanych zarówno przez samorząd, jak i partnerów programu. Jak podkreślają władze Krapkowic, inicjatywa ma przynosić korzyści mieszkańcom, a jednocześnie wspierać lokalny biznes. Karta dostępna będzie w formie mobilnej, za pośrednictwem […]