Starosta Swoboda z absolutorium
W trakcie wczorajszej sesji Rady Powiatu Raciborskiego radni zdecydowali się przyjąć absolutorium za rok 2019 dla starosty Grzegorza Swobody - spośród 23 radnych 14 głosowało "za". To był dobry rok dla naszego powiatu - mówi starosta. [jwplayer mediaid="110476"] W trakcie sesji radni przyjęli również przygotowywany przez starostwo "Raport o stanie powiatu za rok 2019".