Zrób zdjęcie swojego ogrodu i wygraj nagrody
Gmina Pietrowice Wielkie zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie na najpiękniejszy ogród na terenie gminy. Chcemy nagrodzić tych, którzy dbają o estetykę naszych miejscowości - mówi wójt Andrzej Wawrzynek. [jwplayer mediaid="123939"] Zdjęcia można wysyłać na adres poczta@pietrowicewielkie.com.pl