Pływalnia H2Ostróg zamknięta do połowy października?
Nie początek, a połowa października - to realny termin ponownego otwarcia pływalni H2Ostróg w Raciborzu. Zależy on jednak jedynie od firmy wykonującej prace remontowe na obiekcie - trafić musi tam bowiem nowa pompa, a nie wiadomo kiedy dotrze ona do Raciborza. Temat został poruszony w trakcie wczorajszej (29.09) sesji raciborskiej Rady Miasta, niemal dokładnie 5 miesięcy po rozpoczęciu naprawy instalacji uzdatniania wody na pływalni.