W Rybniku ruszyła budowa boisk przy ZST
Ruszyła realizacja inwestycji która zwyciężyła w ubiegłorocznej edycji rybnickiego budżetu obywatelskiego. Mieszkańcy zdecydowali, że pieniądze z ogólnomiejskiej puli przeznaczone zostaną na budowę boisk wielofunkcyjnych przy Zespole Szkół Technicznych. Na teren budowy wjechał już ciężki sprzęt - wyjaśnia Agnieszka Skupień z rybnickiego magistratu. [jwplayer mediaid="126783"] Z boisk będzie można korzystać już w przyszłym roku, koszt budowy to niecałe 2 miliony 700 tysięcy złotych.