Siatkarze z Kędzierzyna-Koźla mają swój pomnik
W Kędzierzynie-Koźlu stanął nowy pomnik - upamiętnia on triumf siatkarzy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w rozgrywkach Ligi Mistrzów w sezonie 2020/2021. Pomnik stanął w Parku Pojednania w tamtejszym Śródmieściu, a jego autorem jest Michał Misiaczek - ten sam, spod którego rąk wyszły wszystkie rzeźby koziołków w mieście.