Piosenka hiszpańskojęzyczna wraca do Raciborza
Już od 10 lat Joanna Opiela, nauczycielka języka hiszpańskiego w II LO im. Adama Mickiewicza w Raciborzu, organizuje Ogólnopolski Konkurs Piosenki Hiszpańskojęzycznej. Jak mówi, po dwuletniej przerwie spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi konkurs wraca, i to z przytupem. [jwplayer mediaid="129653"] Laureaci zaprezentują się publiczności już w najbliższy piątek, 8 kwietnia. [jwplayer mediaid="129654"] Początek koncertu w Raciborskim Centrum Kultury o godzinie 17.00, wstęp jest wolny.