W Kuźni Raciborskiej przybędzie miejsc parkingowych
Zmotoryzowani mieszkańcy Kuźni Raciborskiej zyskają kolejne miejsca do parkowania. Tym razem urząd zleci wykonanie placu postojowego na skwerze między ulicami Moniuszki i generała Bema. - Skwer już dawno stracił swoje znaczenie. Mieszkańcy parkują na trawnikach, liczba aut jest coraz większa więc zdecydowałem się na to, że będziemy to miejsce uporządkowywać. Niedługo będziemy przystępować do prac w celu wybudowania w tym miejscu parkingu (...) i remontu dróg dojazdowych - informuje burmistrz […]