Rocznica WORD w Kędzierzynie-Koźlu
Po 750 zł dofinansowania do kursu prawa jazdy otrzymali w piątek (18.09) najlepsi uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Okazją była rocznica funkcjonowania filii Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kędzierzynie-Koźlu oraz obchodzony Tydzień Zrównoważonego Transportu. Duże zainteresowanie kursantów świadczy o tym, jak potrzebny był ten ośrodek – mówi starosta powiatu Małgorzata Tudaj. [jwplayer mediaid="34527"] - Trzeba być aktywnym i się nie bać, ten kto nie ma inicjatywy, nic nie […]