Funkcjonariusze policji z Rybnika zatrzymali narkotykowego recydywistę
Mężczyzna zajmował się dystrybucją narkotyków prosto z własnego mieszkania. Co ciekawe zatrzymany był już wcześniej karany. - Nie mógł opuszczać wieczorami mieszkania, więc "sklepik" z narkotykami urządził w swoim domu - podała policja z Rybnika. 29-letni mieszkaniec Rybnika, za wcześniejsze przestępstwa narkotykowe, był zobowiązany do noszenia specjalnej opaski nadzoru elektronicznego. Diler postanowił jednak dalej działać w narkobiznesie, dlatego dystrybucją narkotyków zajmował się w swoich czterech ścianach. Śledczy znaleźli u 29-latka […]