Stacja pomiaru jakości powietrza w Raciborzu. Czy powstanie?
Czy mieszkańcy Raciborza doczekają się budowy stacji do pomiaru jakości powietrza na terenie powiatu i czy w najbliższym czasie będą mogli na bieżąco sprawdzać, co dokładnie znajduje się w powietrzu, którym wszyscy oddychamy? Z tym pytaniem do starosty Ryszarda Winiarskiego zwrócił się podczas ostatniej sesji radny Dawid Wacławczyk. [jwplayer mediaid="37606"] Pomimo kosztów, starosta chce porozmawiać w najbliższy piątek (27.11) podczas konwentu z wójtami i burmistrzami na temat finansowania stacji. Jeśli […]