Opolskie służby interweniowały w czasie weekendu w kilku zdarzeniach na A4
W sobotę tuż po godzinie 9:00 do policji wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na pasie w kierunku Katowic. Kierowca mazdy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne (fot. KS PSP w Krapkowicach). Nic mu się nie stało. Do poważniejszego wypadku doszło w niedzielę, także na opolskim odcinku A4. Pięć osób zostało poszkodowanych w wyniku wypadku trzech pojazdów przy węźle Prądy. Kierująca citroenem podczas zmiany pasa ruchu zahaczyła o opla, straciła […]