Policja sprawdza pustostany
Przez kilka najbliższych dni słupki w termometrach wskazywać będą temperatury ujemne. Nie zapominają o tym raciborscy policjanci, którzy przeprowadzą w tych dniach wzmożone akcje profilaktyczne szukania osób bezdomnych. - Policyjne patrole sprawdzają m.in. dworce, bloki, opuszczone altanki oraz zrujnowane budynki – tłumaczy Mirosław Szymański z Policji w Raciborzu. [jwplayer mediaid="39147"] Osoby, które zauważą bezdomnych przebywających w pomieszczeniach nieogrzewanych powinny to zgłosić. Policja przypomina o bezpłatnych numerach alarmowych: 112 lub 997. […]