Kompania Węglowa dementuje doniesienia prasowe. Do nowej spółki na pewno wejdzie 11 kopalń
Kompania Węglowa dementuje doniesienia prasowe, które głoszą, że do nowej spółki ma wejść tylko 7 najmniej stratnych kopalń. Polską Grupę Górniczą tworzyć będzie 11 ośrodków wydobywczych i 4 zakłady - zapewnia m.in. Tomasz Głogowski, rzecznik Spółki. Wczoraj (04.02) ta sama deklaracja padła z ust prezesa Kompanii. Zawieszono rozmowy ze stroną związkową, która domagała się powrotu do wypowiedzianego przez spółkę porozumienia lipcowego. - Biznesplan przewiduje, że do Polskiej Grupy Górniczej wejdzie wszystkie […]